Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dalice4/domains/smiledesignlab.pl/public_html/wp-content/themes/byblos/functions.php on line 73
O firmie – Smile Design

O firmie

O firmie

Nela Zielonka - założycielka i główny wykonawca. W 2012 roku uzyskałam tytuł lic tech. dent. na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Chwilę później rozpoczęłam pracę w certyfikowanych pracowniach. Przez kilka lat zbierałam wiedzę w renomowanych laboratoriach. Pasja do zawodu nauczyła mnie wytrwałości i dążenia do jeszcze bardziej wyspecjalizowanych prac. Zdobyta wiedza pozwoliła mi na stworzenie swojego miejsca Smile DESIGN.

Posiadając wieloletnie doświadczenie we współpracy z gabinetami stomatologicznymi, świetnie zdaję sobie sprawę, jak ważną kwestię stanowi zrozumienie pomiędzy technikiem dentystycznym, a stomatologiem. Oferuję realizację z zakresu prac protetycznych na wysokim poziomie. Dysponuję najnowszej generacji specjalistycznym sprzętem, co zapewnia doskonały jakościowo produkt finalny. Produkt, który z powodzeniem możecie Państwo polecać swoim pacjentom mogącym wyjść z Waszych gabinetów z uśmiechem na twarzy.

Serdecznie zapraszam do współpracy z Laboratorium Techniki Dentystycznej SMILE DESIGN.

Certyfikaty

+ 48 693 803 721

smiledesignlabo@gmail.com

Polityka prywatności

© 2018 Smile Design. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realiazacja: minimalia.pl